خدماتما

ما به شما کمک می کنیم تا …

خودروی مزدای شما در بهترین حالت عملکردی، دوام عالی و با کمترین هزینه تعمیر و نگهداری به شما سواری دهد. ما باایمان به توانایی خود در زمینه مزدا، به شما این اطمینان را می دهیم که از قطعات و مواد اولیه اصلی با بهترین کیفیت و ضمانت در اختیار شما قرار داده و خودروی شما را تعمیر می کنیم.


خدمات دوستانه و منصفانه

  • بهترین مواد و قطعات

    ما از روغن های اصلی و توصیه شده کمپانی مزدا و قطعات اصلی استفاده می کنیم و با اطمینان آن ها را ضمانت می کنیم.

  • خدمات بر مبنای استاندارد

    زمان تعویض شمع ها، زنجیر و تسمه تایم، شستشوی دریچه گاز و انژکتورها، بازدید و تعویض تسمه ها و … تماما مطابق با استاندارد مزدا صورت می پذیرد.

  • تجهیزات تعمیرگاهی مدرن

    مرکز ما مفتخر است از به روز ترین تجهیزات تعمیرگاهی بهره برده و با وسواس و حساسیت خاص با خودروی مشتریان عزیز با احترام رفتار می کند.

خدمات حرفه ایمزدا

سیستم فرمان و تایرها

تعمیر و نگهداری سیستم فرمان و همچنین تایرها از مهمترین نکات نگهداری خودرو می باشد و این موضوع در هر مراجعه مشتری به تعمیرگاه، دائما توسط تکنسین های ما رصد می شود و در صورت وجود نقص، به مشتری اعلام می گردد.

تعمیرات اساسی موتور و گیربکس

از تعویض تسمه تایم تا تعمیر سرسیلندر و تعمیر موتور کامل و تعمیر گیربکس اتوماتیک، در این مرکز انجام می گیرید. ما به کار خود آن چنان اطمینان داریم که موتور و گیربکس تعمیر شده شما را تا ۶ ماه یا ۱۵۰۰۰ کیلومتر گارانتی می کنیم.

عیب یابی و تنظیم موتور

مهممترین پروسه در تعمیرات خودرو پروسه عیب یابی می باشد. اگر عیب خودرو به موقع و درست تشخیص داده شود در زمان تعمیر خودرو بسیار صرفه جویی شده و مشتری می تواند در کمترین زمان و با کمترین هزینه خودروی خود را تعمیر نماید.

جلوبندی و میزان فرمان

سیستم تعلیق و فرمان خودروهای جدید نیاز به نظارت و بازرسی دائمی دارند. مزدا نیز از این قاعده مستثنا نیست. در این مرکز هرگونه تعمیرات در جلوبندی خودرو و یا تعویض قطعات آن، به صورت رایگان میزان فرمان شده و خودرو در اختیار مشتری قرار می گیرد.

تعویض روغن و سرویس های دوره ای

تعویض روغن چیزی فراتر از صرفا خالی کردن روغن قدیمی و ریختن روغن جدید است. تعویض روغن و سرویس های دوره ای اگر بر مبنای متریال و بازه زمانی توصیه شده کمپانی سازنده باشد آنگاه متضمن دوام موتور و عمر خودرو می باشد.

موبایل سرویس

در صورت خرابی خودروی شما، ما آن را تا این مرکز حمل کرده و به سرعت مشغول خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می شویم. مطمئن باشید هر مشکلی که برای مزدای شما پیش آمده باشد، در این مرکز با موشکافی و وسواس ریز بینانه ای عیب پیدا شده و در کوتاه ترین زمان رفع می گردد.

تعمیرگاهی که می توانید به آن اطمینان کنید.

با ما تماس بگیرید